На Київщині провели масштабний автоквест
На Київщині провели один з наймасштабніших автоквестів. Спортивно-інтелектуальні перегони зібрали 17 екпіажів, котрі протягом 12-ти годин розгадували головоломки і поспішали до секретних об'єктів.
Усі учасники гри окрім машин повинні мати з собою зручний одяг для того, щоб виконувати складні поставлені завдання, також мати з собою мобільний телефон та ліхтарики, щоб орієнтуватись у темряві.
У кожній команді екіпаж - не більше п'яти осіб. Плюс координаційний центр - це людина, яка постійно сидить вдома біля комп'ютера і допомагає розв'язувати завдання.
Олег Писарець, учасник автоквесту:
- Из принадлежностей - GPRS, фонарики, мобильные, ноутбуки, главное - рации, потому что объекты часто большие, команда разбегается. Это сложная игра, которая рассчитана на 10-12 часов, иногда дольше, то есть до следующего дня-утра.
У цій грі - нові завдання, сценарій та місця пошуку. Такого раніше не було. Гру винесли за Київ. Об'єкти навмисно обирали в області, щоб команди не стояли у столичних заторах.
Олег Писарець, учасник автоквесту:
- Основные задания - это какая-то загадка-шифровка, которую надо дешифровать, понять, куда ехать, и на этом месте - в зависимости от места - от 1 до 30-ти кодов. Нанесенные краской-маркером какие-то фразы, либо набор букв-символов. Их надо снять и отправить организаторам. Если правильно, мы переходим на следующее задание.
Команди сюди приїхали, щойно отримавши інформацію про місце старту. Виявилося, що ця територія, де розташовані старі корівники - сорок кілометрів від Києва.
Вони ще не знають, що чекає на них уночі. Ось у цих конвертах - перші завдання, вони також зашифровані. Організатори лише нам розкрили таємницю - показали план гри.
Віталій Таран, організатор автоквесту:
- Это генеральный план игры, в которм расписаны локации - местонахождение объектов, коды, которые должны снять команды, агенты, которые будут присутствовать на каждом задании, подсказки, время подсказок, автопереходы, инвентарь, который нужен для проведения мероприятий. Здесь достаточно антуражные развалины, в которых можно провести поисковые мероприятия, то есть команды буду снимать коды, написанные красным маркером.
Знайти перші підказки на цій закинутій фермі - лише маленька частина головоломки, яку треба розгадати. Омріяний шифр може бути будь-де - на верхівці башти, під кузовом автомобіля чи навіть у старих підсобних приміщеннях.
Ці колоритні хлопці не зі спецслужб, це - одна з найкращих команд з автоквесту в Україні. Діяти злагоджено - у цьому головний секрет успіху. Але й без техніки не обійтись - у них уся машина захаращена необхідною спецапаратурою.
Ось на таких аркушах - орієнтири для гравців. А на ноутбуці - відеолегенда, щоб краще орієнтуватись на місцевості. Вона і привела нас до наступного пункту. На другому поверсі цього будинку офіціант у білій сорочці з метеликом наполегливо вимагав продемонструвати знання французької.
Опісля треба випити нашвидкуруч зроблений коктейль. Лише потім можна перейти до наступного завдання. За ніч гри кожна з команд наїздила більше трьохсот кілометрів по Київській області, виконавши десятки складних завдань. Але у цій грі на переможців та переможених діляться неохоче. Головне - отримувати задоволення від автомарафону.
Веніамін Трубачов, Сергій Дубінін, К1.