Містичний трилер "Закрита школа" на К1
У понеділок, 2 січня, о 21:00 дивіться на К1 прем'єру містичного трилера "Закрита школа", головними героями якого стали учні елітної школи-інтернату. У головних ролях: Тетяна Васильєва, Антон Хабаров, Павло Прилучний, Олексій Коряков та інші.
Сюжет:
У лісі, далеко від міської метушні, стоїть старовинна садиба, в якій живуть і навчаються діти: і нащадки багатих батьків, і талановиті хлопці й дівчата з бідних родин. Вони зовсім різні, але у них є спільна риса – вони самотні і дуже вразливі.
Як і будь-які інші діти, вечорами вони розповідають один одному страшні історії. Про те, що ліс, який глухою стіною оточує їхню школу, таїть у собі страшне зло. Кажуть, у ньому водяться дивні істоти, а люди зникають без вісти. Діти сміються й кепкують над цими чутками, не здогадуючись, що більшість із цих страшилок - правда. Лише коли безслідно зникає один з викладачів, учні починають власне розслідування...
Тут немає другорядних персонажів. Тут немає неважливих подій. У кожного є своя таємниця і свій особистий скелет у шафі. Герої балансують між любов'ю й ненавистю, дружбою й суперництвом, добром та злом. Вони й гадки не мають, що справжня небезпека чатує на них не в стінах школи, а в глибині лісу, де балансувати доведеться між життям та смертю...
Поза кадром:
- Зйомки серіалу відбувалися у старовинній підмосковній садибі "Середніково" та її околицях. Садиба є родовим гніздом Столипіних-Лермонтових. Тут проводив свої літні канікули юний поет Михайло Юрійович Лермонтов.
- За сюжетом серіалу, події розгортаються у старому дворянському маєтку, який майже 200 років тому побудував граф Щербатов. Після революції тут був притулок, під час Великої Вітчизняної війни - госпіталь. Потім у ньому став працювати дитячий будинок. На початку 2000-х будівля була викуплена під приватну школу-інтернат, у якій у наші дні й відбуваються події картини.
- Під час натурних зйомок у садибі "Середніково" знімальна група неодноразово залишалася там на ночівлю. З часом деякі стали стверджувати, що бачили привид, чули голоси і кроки. Зробивши фотографію на тлі стіни, гримери проекту помітили на отриманому зображенні якісь дивні темні плями, яких у реальності на стіні не було. Вирушивши у розвідку на горище, гримери знайшли там старовинну картину - автопортрет молодого Лермонтова. Якщо дивитись на його відображення у дзеркалі, він стає начебто живим, а очі горять божевільним блиском. Адміністрація садиби не приховує, що будівля у них непроста, з легендою.