9 кращих ігор для пікніка
"- Уявляєш, ми кидаємо цей м'ячик вже цілі дві години.
- Ого. Я відчуваю, що вже схуд, штани сповзають"
(с) т/с "Друзі"
Ну що ж, якщо ви орієнтувалися на наші рекомендації з проведення пікніка, ви, мабуть, вже ледве дихаєте після смачних шашликів, закусок і бутербродів. Саме час пограти у рухливі ігри, а заразом і гарненько повеселитися.
1. "Добрі феї"
На початку пікніка потрібно написати на папірцях імена всіх його учасників і скласти листочки у капелюх або непрозорий пакет. Кожен учасник тягне папірець і на весь день стає "доброю феєю" для того, чиє ім'я на ньому написане. Він повинен робити цій людині знаки уваги, вигадувати для неї приємні сюрпризи, стежити за тим, щоб вона не нудьгувала. Але найскладніше в тому, що робити це потрібно анонімно, не видаючи себе. Наприкінці пікніка учасники збираються разом і намагаються вгадати, хто був чиєю феєю.
2. "Естафета"
Кожен з гравців повинен пройти певну дистанцію якимось особливим способом. Наприклад, навприсядки, проскакати на одній нозі, пройти на руках і т.д. Учасники, у яких вичерпалася фантазія, вибувають. Перемагає найспритніший і найкреативніший. В кінці гри можна, за допомогою голосування, визначити, кому дістанеться приз глядацьких симпатій, наприклад, за найкумедніше виконання або за найбільш незвичайний прохід дистанції.
3. "Водоноси"
Для цієї гри вам знадобляться два однакових відра і дві однакові кружки. Грати в неї можна, якщо недалеко від місця вашого пікніка є водоймище. Гравці розбиваються на дві команди з рівним числом учасників. Відра потрібно поставити на відстані 10-20 м від води. По команді ведучого перші гравці команд біжать до води, зачерпують кухоль води, потім біжать назад до відра, виливають її і передають кухоль наступному гравцю. Виграє та команда, яка першою наповнить відро.
4. "Море хвилюється раз"
У цю стару дитячу, незаслужено забуту гру абсолютно спокійно можуть грати і дорослі. Нагадуємо її правила. Ведучий відвертається від інших гравців і починає повільно проговорювати лічилку: "Море хвилюється раз, море хвилюється два, море хвилюється три, морська фігура на місці завмри". Гравці в цей час хаотично пересуваються, але після слова "завмри" кожен з них повинен прийняти позу, яка має відношення до названої ведучим тематики. У випадку з морськими фігурами це можуть бути риби, кораблі, хвилі, чайки, човни і т.д. Завдання ведучого - відгадати, кого або що зображує гравець. Він же і вирішує, яку загадати фігуру (морську, лісову, комп'ютерну, мультиплікаційну, вуличну або ще якусь).
5. "Хованки"
Ну, де ж грати в хованки, як не на природі? Навіть якщо ви не грали в них сто років, ви, напевно, пам'ятаєте правила цієї гри, тому ми не будемо довго на них зупинятися. Головне у нашому випадку - обумовити правила, наприклад, на яку відстань можна йти, щоб який-небудь особливо завзятий гравець не пішов ховатися в лісі і не заблукав там.
Нагадаємо на всяк випадок лічилку: "Раз, два, три, чотири, п'ять, я йду шукать. Хто не сховався, я не винен".
6. "Фанти"
У цю чудову гру можуть грати як дорослі, так і діти, і особливо цікаво це робити на природі, адже тут з'являється стільки цікавих можливостей. Для гри обирається ведучий і його асистент. Ведучий повертається спиною до гравців, а асистент вибирає одного з них, вказує на нього або бере за руку, а потім задає ведучому питання: "Що робити цьому фанту?". Ведучий відповідає, і так триває поки всі фанти, в тому числі і сам асистент, не отримають своє завдання. Ну, а найцікавіше починається, звичайно ж, коли гравці починають виконувати свої завдання. В ідеалі кожен з гравців повинен побути ведучим хоча б один раз. Тоді в кінці гри можна обрати ще й кращого ведучого - людину, яка вигадувала найцікавіші завдання.
7. Квест "Мисливці за скарбами"
Гравці діляться на дві команди. Кожна команда вибирає і показує увесь свій "скарб", а потім ховає його. Завдання кожної команди - за допомогою підказок знайти захований супротивниками скарб.
8. "На трьох ногах"
Гравці діляться на дві команди з парною кількістю учасників. У кожній парі праву ногу одного з гравців щільно прив'язують до лівої ноги другого. Прив'яжіть ліву ногу одного з учасників до правої ноги іншого - виходить тринога пара. На однаковій відстані від пар ставляться "мітки", до яких потрібно добігти, а потім повернутися назад. Перемагає пара, яка зробить це першою, але в цій грі також можна вручити приз глядацьких симпатій - за найоригінальнішу пробіжку.
9. "Лінія"
Формуються дві команди: чоловіча і жіноча. За сигналом гравці кожної команди починають знімати з себе одяг і викладати його в лінію. Перемагає команда, чия лінія виявиться найдовшою.
Вже завтра можемо сміливо вирушати на пікнік, а все, що Вам може стати у нагоді, - є на нашому сайті!
6 найкращих рецептів шашлику на будь-який смак