Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

Не спійманий - не злодій. Кращі комедії про пограбування

Не спійманий - не злодій. Кращі комедії про пограбування

10 липня 2015 | 10:40

"Коли півроку драїш туалети у федеральному банку,
він багато в чому втрачає свій авторитет"
к/ф "Шалені гроші"

Одного разу мешканець американського міста Коламбія вирішив пограбувати місцевий банк. Протягом довгих місяців він ретельно розробляв план пограбування, і ось, нарешті, пішов "на справу". Він увірвався в будівлю банку з пістолетом і криком "Всім лягти на підлогу!". Яким же було його здивування, коли у відповідь він почув гавкіт, нявкання і навіть хрюкання. Виявилося, кілька днів тому назад банк переїхав до іншого місця, а його приміщення віддали під ветеринарну клініку.
Як ви вже здогадалися, сьогодні в нашій добірці - найкращі комедії про пограбування.
 

1. "Шалені гроші" - дивіться у неділю о 20:10 на К1!
Три співробітниці Федерального банку, замислюють зухвале пограбування. Однак, обставини складаються так, що пограбування стає справжньою комедією.

Для того, щоб зіграти в цьому фільмі, Кеті Холмс відмовилася від участі в зйомках у "Темному лицарі". Цікаво, що роль Кеті спочатку призначалася Ліндсі Лохан. Але репутація Ліндсі як людини, що веде досить непередбачуваний спосіб життя, зіграла з нею злий жарт. Інвестори категорично відхилили її кандидатуру, оскільки не були впевнені, що фільм взагалі вдасться завершити, якщо в ньому буде грати Лохан.
 

2. "Як вкрасти мільйон"
Вже понад півстоліття цей фільм є еталонним в жанрі комедій про пограбування. Здавалося б, що може бути простіше, ніж вкрасти те, що належить тобі? Головне - вибрати правильного помічника.

Довгі роки Юбер де Живанши був улюбленим модельєром Одрі Хепберн, а вона - його беззмінною музою. Одного разу Одрі зізналася: "Я так само залежна від Живанши, як мешканці Америки - від свого психоаналітика". Зрозуміло, всі наряди актриси у фільмі "Як вкрасти мільйон" також були створені Живанши. До речі, свої перші парфуми дизайнер створив саме для Хепберн. Вони називалися L'Interdit і саме з них почалася історія парфумерної лінії «Живанши».

3. "Ва-банк"
Що таке пограбування по-польськи? Це жадібний банкір, благородний зломщик і майстерно продумана афера, в результаті якої сам пограбований банкір стає підозрюваним.

На початку 90-х років у Польщі була затримана банда грабіжників, яким довгий час вдавалося безкарно «обчищати» квартири заможних поляків. Серед речей, вилучених у злочинців, виявилася відеокасета з фільмом «Ва-банк». Коли режисерові Юліушу Міхульскому розповіли про це, він відповів, що таке визнання професіоналів йому дуже лестить.

4. "Рибка на ім’я Ванда"
Здійснити пограбування ювелірного магазину - це лише половина справи. Знайти заховані ватажком банди діаманти - задачка набагато складніша.

Виявляється "померти від сміху" - це не просто образний вислів, а зовсім реальне явище. Саме це, на жаль, сталося з данцем Оле Бентсоном у 1989 році. Під час перегляду фільму "Рибка на ім’я Ванда" Бентсон так сильно сміявся, що його пульс досяг 500 ударів на хвилину, і він помер від серцевого нападу.

5. "Ілюзія обману"
Четвірка найкращих у світі ілюзіоністів здійснює зухвалі пограбування під час своїх шоу і прямісінько під носом у агентів ФБР.

Актриса Айла Фішер мало не загинула, коли знімали сцену, в якій її героїня повинна була вибратися з резервуару з водою. Ланцюг від наручників застряг, і дівчина не могла спливти на поверхню. Вона намагалася привернути увагу знімальної групи ударами об скло, але всі вирішили, що вона так достовірно зображає паніку. Айла провела під водою майже три хвилини, перш ніж координатор трюків зрозумів, що відбувається, і витягнув її.

6. "Пограбування"
Звичайні грабіжники одягають маску, креативні - переодягаються в костюм клоуна. Погодьтеся, в такому вигляді грабувати банк набагато цікавіше.

На зйомках фільму "Пограбування" Жан-Полю Бельмондо вперше за всі свої 52 роки довелося звернутися по допомогу до каскадера. Сталося це після того, як він зірвався з висоти і отримав серйозну травму спини. До цього всі трюки у кіно знаменитий актор виконував сам.

7. "Швидкі зміни"
Рімейк фільму "Пограбування" з Бельмондо.

Біл Мюрей виступив у цій картині одразу в декількох ролях - актора, режисера та продюсера. До того ж режисером він став зовсім випадково. Знімати фільм повинен був Джонатан Демме, але він почав працювати над "Мовчання ягнят". Тоді Мюрей-продюсер вирішив, що не бачить нікого іншого, кому він міг би довірити постановочний процес, і зайнявся ним сам. Незважаючи на те, що фільм мав великий успіх у прокаті, Мюрей залишився не в захваті від своєї режисерської роботи, і більше ніколи не займався постановкою.

8. "Оксамитові ручки"
Інженер Гвідо Квілер закохується в чарівну злодійку. Щоб справити враження на кохану дівчину Гвідо прикидається таким же злодієм і починає здійснювати зухвалі пограбування.

Навіть якби Адріано Челентано не став видатним актором, він би абсолютно точно не залишився без шматка хліба. У 12 років Челентано пішов працювати в годинникову майстерню і освоїв ремесло годинникаря. Він займався цим не тільки заради грошей, але й тому що йому подобалося возитися з механізмами. Це захоплення збереглося у нього до цих пір. У вільний час він із задоволенням лагодить годинники своїм друзям і знайомим, а коли до нього приходять брати інтерв'ю, обов'язково запитує журналістів: "Ваш годинник добре працює? Я можу полагодити, якщо треба".

Телепрограма