Топ 5 звичок щасливих людей
Як казав Далай-Лама, важливо знати, які звички підтримають ваше щастя, а які ні. У своїй книзі "Мистецтво бути щасливим" він пише: "Починати слід з визначення факторів, які ведуть до щастя, і факторів, які ведуть до страждання. Після цього необхідно поступово виключити зі свого життя ті чинники, які ведуть до страждання, і посилити ті , які ведуть до щастя. У цьому - сенс моєї ідеї".
"Щастя - це звичка, розвивайте її" (Елберт Хаббард)
"Думка народжує дію. Дія породжує звичку. Звичка народжує характер. Характер народжує долю". Звичка бути щасливим не дивлячись ні на що допомагає хапати удачу за хвіст.
1. Будьте частиною того, у що вірите
Це може бути що завгодно. Можна взяти активну участь у роботі місцевої міської ради, приєднатися до клубу за інтересами або знайти захоплення, яке приноситиме справжнє задоволення. Щасливі люди з головою занурюються в те, у що вони беззавітно вірять. Коли ви занурені в щось надзвичайно складне, надихаюче і значиме, ви відчуваєте щось, що можна назвати "потік". Щасливі люди підсвідомо шукають якесь заняття, яке стане викликом, буде їх мотивувати і матиме чіткі цілі. Щоб їх "забрав" цей потік, що викликає почуття успіху.
2. Цінуйте прості задоволення
З'їсти морозиво на лавочці в парку, потріпати собаку за вухом, побачити веселку. Щасливі люди дуже цінують такі речі, які нікому нічого не варті і з'являються самі собою. Знаходити щастя в дрібницях і бути вдячним за все, що в тебе є, все, що напряму пов'язане з відчуттям радості.
3. Слухайте позитивну музику
У музиці сила. Така, що може посперечатися з силою масажу. Вибір підходящої музики - це важливий фактор. Весела чи сумна пісня може впливати на наше сприйняття світу. Медитативна - допоможе розслабитися. В одному дослідженні людей просили визначити за фотографіями, щасливі чи сумні зображені на них люди. У більшості випадків їхня відповідь визначалась настроєм музики, яку піддослідні слухали в той момент.
4. Займайтеся фізичними вправами
Фізичні навантаження дають людині ендорфін, який робить людину щасливою. Тренування полегшують симптоми депресії, тривожності, пригніченості, завдяки хімічним реакціям в мозку. Плюс до всього, тренування дають нам можливість цінувати своє тіло і любити його, а це дуже важливо для гарного настрою. Цікаво, що навіть якщо людина не худне від фізичних навантажень або не досягає вершин, вона все одно любить себе більше.
5. Гуляйте
Природа - це пальне для душі. Навіть двадцятихвилинна прогулянка на свіжому повітрі добре позначається на нашому самопочутті. Коли ми відчуваємо млявість, ми наливаємо собі кави, але краще б просто прогулятися і підзарядитися.