Українські мотоциклісти взялися допомагати грузинським та осетинським дітям. Для цього в одному зі столичних клубів вони провели благодійну акцію. Збирали гроші під час концерту та аукціону. Там продавали всякі потрібні та непотрібні мотоциклістам речі.
Українські мотоциклісти взялися допомагати грузинським та осетинським дітям. Причому - матеріально. Для цього, в одному зі столичних клубів вони провели благодійну акцію. Збирали гроші під час концерту та аукціону. Там продавали всякі потрібні та непотрібні мотоциклістам речі. Купували їх ті ж таки двоколісні колеги-шибайголови. Зрештою, всі гроші передали до Червоного Хреста.
Одразу на вході в клуб стоїть імпровізована скарбничка. Для того, щоб відвідувачі кидали гроші. Справа це добровільна. Та, як бачимо, народ тут не скупиться. У пляшці повно купюр по сто гривень.
Вони прийшли відпочити, а заодно і добру справу зробили. Столичні байкери вирішили зібрати гроші для чужих дітей.
Андрій Носальський, співорганізатор благодійної акції:
- Все, что мы соберем, мы передадим Красному кресту и красный крест распределит в равной степени между детьми, которые пострадали в Грузии со стороны грузинской, так и со стороны Южной Осетии.
Ідея провести акцію виникла спонтанно, зізнається Олексій Гачківський. Благодійність для байкерів - задоволення.
Олексій Гачківський, співорганізатор благодійної акції:
- На самом деле, это определенный кайф. И дай бог, чтобы как можно больше людей получали именно кайф от того, что они могут поделиться. Поделиться тем, что они заработали.
Для належної атмосфери - в клубі трохи змінили інтер'єр. Розвісили фотографії з Грузії. Воєнні жахи цей байкер бачив на власні очі. Оператор телеканалу "Інтер" Юрій Романюк досі під впливом.
Юрій Романюк, оператор телеканалу "Інтер":
- Когда ты выходишь на улицу и видишь то, что ты буквально сутки назад … "О! А помнишь мы здесь сидели, пили кефирчик… Вот эти ступенечки. Да" А их там фактически уже нет! Это просто все в руинах на самом деле. И это очень жутко.
З байкерами об'єдналися рок-музиканти. Концерт теж благодійний. Поки дорослі грають, діти малюють. Картини шестирічних хлопчаків вирішили продати на аукціоні.
- Пусть будет символическая сумма - 20 гривень.
Відвідувачі довго не торгуються. Дитячі малюнки розходяться за недитячими цінами.
- 200 гривень. Продано. Кто покупатель? Вітаємо Вас, Ви тепер є законним володарем цього малюночка.
Він купив картину за триста гривень, а поклав п'ятсот. Це найдорожчий лот. Гітарист Сергій Чантурія з аукціону продав вже не один інструмент. Його стартова ціна - дві тисячі гривень.
Сергій Чантурія, гітарист:
- Цену мы назначили менше чем она стоит, менше себестоимости. Вот. А там как пойдет. Она может продасться и по первой цене ,которую мы назначили,а может и расти, расти, расти. Посмотрим. Конечно, чем больше, тем лучше.
На інструменті - автографи учасників концерту. Щоб більше грошей виручити. А гітара, як з'ясувалося, не налаштована.
- Строит, не удобно, строит гитара. Надо сесть и сыграть пьеску.
Розписаний інструмент так і продали - за дві тисячі гривень. Цього благодійного вечора - заробляли навіть на міцних напоях. Дармове віскі - від одного з організаторів. Порцію відпускали - за 20 гривень. Гроші кидали - в цей бокал. А далі - все в загальну скарбничку.
Алла Щоличева, Іван Єрмаков, К1