Битися іноді доводиться навіть за власне тіло, або із ним. Мати не просто красиві і великі м'язи - мета бодібілдерів. У Києві відбувся Чемпіонат України з цього виду спорту.
Битися іноді доводиться навіть за власне тіло, або із ним. Мати не просто красиві і великі м'язи - мета бодібілдерів. У Києві відбувся Чемпіонат України з цього виду спорту. Чого вартий вихід на сцену у плавках, та чим жертвують атлети заради м'язів запаморочливих розмірів?
Температура у цьому приміщенні - не вище 13 градусів тепла. Утім, атлети на це уваги не звертають. Вони зосереджено готуються до фінального виступу. Розігрівають м'язи і наносять на тіло спеціальний грим. Усі ці спортсмени - найкращі бодібілдери України в різних вагових категоріях.
Віктор Поліщук, головний суддя:
- Здесь принимают участие сильнейшие спортсмены, среди них вы видели серебряного призера Чемпионата мира - Романа Гаврищука, Андрей Кухарчук со Львова - бронзовый призер чемпионата Европы, его фигура признана лучшей в Европе.
За кілька днів до змагань вони сідають на дієту і майже перестають пити воду. Та і в інший час про такі "надлишки", як пиво і смажені стегенця спортсмени можуть навіть не згадувати.
Сергій Сорокін, чемпіон України з бодібілдингу:
- Во время предсоревновательной подготовки мы все лишнее убираем - сладкое, мучное, жареное, к примеру, соли и сахара у меня в квартире лет 15 вообще нет.
Тож по ресторанах атлети не ходять, вони куховарять самі. Ще й сюди їжу приносять.
Тетяна Шоля, журналіст:
- Ось це спортсмени їдять перед змаганнями. На смак - холодна вівсяна каша. Але з родзинками.
Серед дівчат проводяться змагання з фітнесу. У програму входять елементи акробатики та хореографії. Це Євгенія, вона посіла друге місце у своїй категорії. Увага! Женя - блондинка, спортсменка і математик.
Євгенія Рурка, призерка Чемпіонату України з фітнесу:
- Я заканчивала Запорожский национальный университет, прикладная математика. Весной закончила компьютерную академию "Шаг". Сейчас работаю на ювелирном заводе - дизайнер-модельер.
Але професія не заважає їй займатися фітнесом. Після 3-х років - ось результат.
А ці хлопці займаються значно довше. Для багатьох із них це навіть не хобі, а робота. Вони працюють у спортклубах і постійно тренуються. Але "в побуті" хизуватися своїм тілом люблять не всі.
Артем Брадов, чемпіон України з бодібілдингу:
- Я изначально застенчивый. Я не очень люблю на море появляться. Потому что, как я своей жене говорю, идет обезьянка по пляжу. То есть, что обезьянку носят, что попугая, что бодибилдер идет…
Хтось на сцені може й зашарітися, але під гримом цього не видно. До речі, змити його після змагань зовсім не просто.
Павло Борзяк, чемпіон України з фітнесу:
- Да, есть маленькие секреты, только что узнал - намазываешься маслом - и гораздо легче смывается грим.
Тетяна Шоля, Олексій Крапивко, Євген Сакун, К1