У Києві показали найкращих собак світу. Тут зібралися вуха, лапи та хвости "золотих" песиків. На міжнародну виставку звезли понад три тисячі представників різних порід.
У Києві показали найкращих собак світу. Тут зібралися вуха, лапи та хвости "золотих" песиків. На міжнародну виставку звезли понад три тисячі представників різних порід.
Власники собак розхвалювали своїх улюбленців та намагалися показати їх у всій красі. А потенційні господарі дивувалися, придивлялися та прицінювалися. У скільки обійдеться чотирилапий та чим доведеться поступитися заради песика - у нашому наступному сюжеті.
Кудлаті та короткошерсті, а деякі навіть на собак не схожі. Такі вони - найкращі пси, яких привезли на показ до Києва.
Цей красень-азіат важить понад сто кілограмів. А господарка нахвалює - собака для незаможних та лінивих. Його майже не треба доглядати, їсть він практично все і зовсім небагато.
Тетяна, власниця середньоазіатської вівчарки:
- Где-то 600-700 граммов мясопродуктов. Я не говорю,что это чистая вырезка, я говорю,что это мясопродукты. И грамм, наверне, 300-350 сухого корма для баланса. Чтобы просто витамины были. Он может и без этого обойтись. Очень любит черный хлеб без сала. Сало нельзя. Печень страдает от сала у собаки.
Це місце для грумінга. Тут псам наводять виставковий марафет. У валізі собачого перукаря лежать інструменти для будь-якої породи.
Тут повний комплект щіток, ножиців, резинок та засобів для укладки. Все, щоб зробити песику модну зачіску. Майстра треба відвідувати десь раз на місяць. А таке собаче задоволення коштуватиме господарю до ста євро.
Грумер Роман - віртуоз із начісування собачих ірокезів. Найулюбленіша зачіска для пуделя - "скандинавський лев".
Роман Фомін, грумер:
- Как раз будем делать окончательный, финальный аккорд. Укладывать голову. С небольшим использованием лака.
Він приїхав з Москви до Києва, щоб підзаробити. На виставках найщедріші клієнти. Однак, грумер впевнений, що домашнім собакам без ножиців та щітки все одно не обійтися.
Роман Фомін, грумер:
- Люди, которые заводят пуделя, должны адекватно давать себе отчет в том, что они заводят собаку, которая хороша только когда ухоженная. Чтобы радовала в повседневной жизни глаз.
Масяню вперше вивели у собаче ві-ай-пі-товариство, а вона одразу викликала фурор. Чіхуахуа сьогодні чи не найпопулярніша жива міні-іграшка. Від того і дорога.
Наталя Серафін, власниця чіхуахуа:
- Уже не нужны собаки-охранники, которые будут охранять от рекетиров, бандитские времена уже прошли, поэтому нужен какой-то друг, которого можно взять с собой подмышку и везде с ним пройтись. И в самолет пускают, и в гостиницу пускают, и куда угодно.
Таке цуценя коштує понад дві тисячі євро. Його можна носити в сумочці і економити на харчах. Бо собака з'їдає дві ложки корму на день. Витрачатися доведеться лише на прикраси та одяг.
Олег Басецький, приватний підприємець:
- Вот такая одежда - это для чихуахуа, для той-терьера, для пинчеров. Видите, тут как бы сбоку такой бантик, стразы, ну это симпатично, красиво. Я думаю, собака, когда появится со своим хозяином где-то в обществе, она не останется незамеченной.
Маленький комбінезончик - від трьохсот гривень. Іще сорок на простенький поводок зі стразами. Господарі собак все частіше вдягають улюбленців під свій стиль. Іноді це виходить дорожче за власний туалет.