38-й міжнародний фестиваль "Молодість" стартував у Києві. За десять днів на широких екранах покажуть 250 фільмів. Переможців конкурсної програми визначатиме міжнародне журі на чолі із американським актором Арманом Ассанте.
38-й міжнародний фестиваль "Молодість" стартував у Києві. Фільм-відкриття цього року - стрічка українського режисера Романа Балаяна "Райські птахи". За десять днів на широких екранах покажуть 250 фільмів. Переможців конкурсної програми визначатиме міжнародне журі на чолі із американським актором Арманом Ассанте. Є у цьогорічної "Молодості" і свій символ. Про нього - Тетяна Козирєва.
"Пригодам барона Мюнхгаузена" цьогоріч виповнилось 20 років.
Олексій Чащін, прес-секретар фестивалю "Молодість":
- Як він себе за власне волосся витягував з болота, так "Молодість" цього року - це не для кого не буде сюрпризом - недоотримала фінансування, і це така одвічна тема, але ми справляємося і намагаємося творити дива, як їх творив сам барон.
Мюнхгаузен на коні з діркою у боці, звідки хлеще вода - саме цей чи не найбільш неймовірний сюжет з усіх оповідок барона - логотип 38-ї "Молодості".
Денис Нікітенко, креативний директор фестивалю "Молодість":
- История Мюнхгаузена - это кино до кинематографической эры, этот парень рассказывал такие вещи, в которые никто не верил, но похожие истории мы сегодня видим в кино, и зачастую самые странные коллизии сюжета не вызывают у нас никах сомнений, а мы просто принимаем все как есть.
Усім фестивальним показам цьогоріч передуватиме ролик про мужнього лицаря без страху. Створили його за рукописом, який у фіналі конкурсу на кращий сценарій креативний директор визначив як найбільш неординарний і не схожий на решту. Авторка зізнається, що відштовхувалась від того, що може бути найнеймовірнішим.
Вікторія Прокопчук, автор сценарію ролика:
- Уявіть собі ангар, у якому збираються літаки, де лежать детальки, гвинтики, у якому підіймається сильний вітер, збирає усі деталі докупи і являє собою результат - Боінг - живий, прекрасний, довершений механізм. Так само неймовірним є й результат еволюції.
Починається ролик з клітин, які рухаються, і зрештою, вони збираються в один організм - Мюнхгаузена. Перед тим як творити, аніматор проштудіював чимало матеріалу, як виглядають мікроорганізми. Тут вони не зовсім такі, як під мікроскопом, а все тому, що картинку стилізували під фірмові фестивальні кольори.
Олексій Платонов, аніматор:
- Смотря в микроскоп, мы видим фантастический мир. Совершенно незнакомый, наполненный движением. Для нас он кажется сказочным. Первое, что мы конкретно взяли, - это была музыка. И она сразу же начала диктовать все условия: динамику событий, мы какие-то варианты пробовали, которые в теории хороши, но когда мы их подставляли под музыку - не получалось, картинка не вязалась, и мы переходили к другим решениям.
Герой роману Распе на "Молодості" буде і на широких екранах. До двадцятиріччя виходу фільму "Пригоди барона Мюнхгаузена" його покажуть і українським глядачам.
Тетяна Козирєва, журналіст:
- Свого часу стрічка американського режисера Тері Гільяма провалилася в прокаті, незважаючи на грандіозний бюджет і зірковий акторський склад.
Фільм, де зіграла оголена Ума Турман, Робін Уільямс, Стінг, і досі називають найбільш недооціненим доробком автора стрічок "Бразилія", "Дванадцять мавп", "Страх і ненависть у Лас-Вегасі", "Брати Грімм".
Денис Нікітенко, креативний директор фестивалю "Молодість":
- Гильям выступил в роле Мюнхгаузена, который потратил 20 миллионов, которые были запланированы на фильм, и после того как их потратил, оказалось, что нужны еще 20 миллионов, и фильм лег на полку. Он вышел спустя некоторое время, когда все-таки нашлись деньги. При сорока потрачених милионах он не отбил кассы - даже части потраченных денег.
На показ фільму організатори українського фестивалю отримали добро від режисера електронною поштою. Сам Гільям на "Молодість" не приїде.
Тетяна Козирєва, Дмитро Монархов, К1.
Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU